Category Archives: Smartfony

Gdzie oszczędnie nabyć i szybko odsprzedać używany telefon?

Większość użytkowników zamienia stary telefon na nowy po upływie około 24 miesięcy. Jest to spowodowane w głównej mierze czasem trwania umowy abonamentowej. Ci, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, że umowa abonamentowa nie do końca jest opłacalna, wolą nabyć telefon na własną rękę. Kupujesz lub sprzedajesz na własną rękę? Odkupić bądź odsprzedać telefon relatywnie… Read More »

Jaki smartfon wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Telefon komórkowy przestał być sprzętem służącym tylko do wykonywania rozmów głosowych i wysyłania smsów. Dzisiejsze smartfony są wielofunkcyjnymi urządzeniami zastępującymi szereg innych urządzeń. Smartfon zapewnia nam dostęp do internetu, zastępuje GPS, aparat fotograficzny, zegarek, budzik, kalkulator. Pozwala na ciągłe posiadanie przy sobie swojej biblioteki ulubionych książek, zapewnia dostęp do map i planów miast, ułatwia pracę… Read More »

Zapowiedź nowego telefonu HUAWEI P9

Huawei P9 jest to najnowszej generacji smartfon do celów multimedialnych. Urządzenie to jest pokroju najnowszego Iphone’a i niczym nie odbiega od nich. Systemem w tym telefonie jest jakże już popularny Android. Tym razem producent przygotował dla nas najnowszą wersję Androida i jest oznaczona numerem 6. 0 Marshmallow. Model ten wyróżnia nowa technologicznie kamera z tyłu… Read More »

Technologia 5G

Dostęp do Internetu w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny dla wielu ludzi. To nie tylko możliwość miłego spędzenia czasu. Dla niektórych z nas to przede wszystkim praca. Zarabiamy poprzez Internet, kupujemy zakupy, rozmawiamy ze znajomymi z całego świata czy kontaktujemy się ze swoimi fanami. Ale tych przykładów można jeszcze mnożyć. Jak wiadomo nikt już prawie… Read More »